Інтелектуальні будівлі

Послуги з реалізації проектів інтелектуальних будівель 

Найбільш повний варіант реалізації системи інтелектуальної будівлі – це інтеграція систем управління будівлею (BMS), систем управління приміщенням (RMS), автоматизованих систем керування освітленням та ландшафтної/фасадної ілюмінації, менеджмент енергозбереження. Такі рішення, як правило, застосовуються у великих готельних проектах і комерційних будівлях класу «А».

У житлових будинках та мікрорайонах такі системи найчастіше використовуються для управління інженерним обладнанням, відстеження тривог (затоплення, пожежа, аварії електропостачання).

 

Интеллектуальные здания

В сучасних офісних будівлях потрібні системи управління кімнатами переговорів, презентаційними приміщеннями, залами для відеоконференцій, тренінг-центрами, «безлюдними» рецепціями. В офісних будівлях та містечках користуються попитом системи динамічної навігації, управління рухом транспорту, парковками, а також системи безпеки, оснащені функціями відеоаналізу – для виявлення підозрілої поведінки і розслідування інцидентів.

У віллах, палацах і котеджах популярні системи управління комфортом і мультимедіа: єдиний пульт управління освітленням, зашторюванням, домашнім кінотеатром, температурою в приміщенні, домофоном, метеостанцією і відеоспостереженням.

Особливу увагу ми приділяємо системам динамічної навігації. Вони об’єднують системи управління парковками, контроль доступу, управління рухом транспорту та інформаційні дисплеї. Такі системи особливо ефективні в бізнес-парках, технологічних парках, на промислових підприємствах, великих парковках, стадіонах, спортивних аренах, в аеропортах.

Оскільки не існує єдиного шаблону для такого роду рішень, роботу над ними ми завжди починаємо з обстеження об’єкта та постановки завдань.