Дизайн та архітектура

Ми не тільки вдало взаємодіємо з провідними архітектурними бюро, але й самі працюємо в якості архітектурно-дизайнерської майстерні, залучуючи до робочого процессу найталановитіших архітекторів та дизайнерів країни.

 

Оскільки ми працюємо з технологічно насиченими будівлями та приміщеннями, наявність архітекторів і дизайнерів в проектній команді життєво необхідно: усі приміщення та будівлі повинні бути в однаковій мірі естетичні, комфортні, безпечні та дешеві в експлуатації.

 

Інжинірингові компанії, що не включають в свій штат архітекторів та дизайнерів, часто нав’язують замовникам технічні рішення, які не дозволяють повністю реалізувати творчий задум. З іншого боку, дизайнери та архітектори, що пропонують візуально сміливі ідеї та рішення, часто не в змозі виставити таким рішенням логічні обмеження щодо інженерного наповнення. Саме тому в світлих і просторих приміщеннях іноді може бракувати свіжого повітря, а температура в спекотні літні та прохолодні зимові дні може бути далека від комфортної.

 

Завдання APT Group – забезпечити проектний процес, створити майданчик, на якому найбільш яскраві та цікаві ідеї знайдуть надійне та доцільне інженерне наповнення.

 

Якщо Ви працюєте з талановитими та молодими архітекторами і дизайнерами, звертайтесь до нас: ми добре вміємо перетворювати їх “наскальні малюнки” в якісну робочу документацію.